DANIŞMANLIK

EMDR tedavisi 1987 yılında Dr. Shapiro tarafından göz hareketlerinin kişinin rahatsız edici düşüncelerini iyileştirdiğini keşfetmesi ile bulundu.

Bunun üzerine kişilerin travmatik yaşantıları ve travmaların kişide yarattığı düşüncelerin tedavisinde kullanmaya başlayarak bilimsel çalışmasını yayınladı. (Journal of Traumatic Stress, 1989).

Günümüzde de özellikle PTSD/TSSB(Travma sonrası Stres Bozukluğu)  tedavisinde EMDR oldukça etkin olan ve kısa sürede sonuç veren bir tedavi yöntemidir. Kişiye bileteral yani çift taraflı bir şekilde uyaran vererek uygulanan duyarsızlaştırma ve yeniden işlemleme süreci başlar.

EMDR tekniği hayatınızı zorlaştıran ve çözümlemek istediğiniz, dönüşmesini arzu ettiğiniz her konuda uygulanabilen bir tekniktir.

Bu danışmanlık Emdr terapisinden sonra size verilecek uygun Bach çiçekleri remedisini de içeren bir danışmanlıktır. Danışmanlık için lütfen önce danışmanlık koşullarımızı okuyup iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.

Yurtiçi  ve Yurtdışı Seans ücretlerimiz farklılık gösterir. Lütfen formu doldururken iletişim bilgilerinizi girip hangi ülkeden olduğunuzu belirtiniz.