A.Ç

Öğretmen

“Betül hanım bu dişil enerji paketinden sonra hayatım resmen değişti, ara ara size özelden yazıyordum bu kez burdan yazmak istedim, herhangi bir konu da eşime görüş sorduğumda şiddetle önce reddederdi, hır gür çıkardı ama çok şükür eşimle her konuda iletişim bozukluğumuz bitti, yine en önemli gelişme kaynanam her gün evime gelip ben işteyken yemek yapıp ev işi yapıyor 🧿 değmesin, ama en inanılmaz değişim kendi annemde memleketten misafirliğe bana geliyo yemeğini de yapıp getirmiş işteyim diye, önceden bunları asla yapmadığı gibi izin alamadığımda surat yapardı. Bu değişimleri gördükçe size dua ediyorum, kendimi takdir ediyorum, değişmek görmek ne kadar güzelmiş.”

F.A

Gazeteci

“Merhaba dişil kraliçeler👑👸 Umarım herkesin keyfi yerindedir. Açıkçası bu gruptan olan kızkardeşlerim dişil enerji paketini aldıkları süreçlerde neler yaşıyorlar çok merak ediyorum.. Ben biraz bahsetmek istiyorum.. Tecrübe ve deneyim paylaşmasına önem veriyorum 🌺 Enerji daha boş bol yayılsın diye 🫠 Biz Betül Hanımla çalışmaya başlayalı 5. Haftamızı bitirdik.Gerek seanslar, gerek meditasyonlar ve verdiği ödevler hayatımda içsel ve dışsal olarak çok şey değiştirdi. Kendimi daha hafifi, daha dingin, daha güçlü ve daha emin adımlarla bu hayatta var hissediyorum.Bunu sözlerle ifade etmem kifayetsiz bırakır..Yaşanmadan bilinmez 🎉 Bütün kızkardeşlerim ne yapın edin bu dişil enerji paketini kendinize armağan edin 🙏 Enerjiniz bambaşka oluyor ve bunu çevrenizdeki herkes fark ediyor.. İçsel huzurunuz farklı bir seviyeye geliyor.. Çok şey sorgulayıp çok şeyi gözden geçiyorsunuz.. Hatta ilginç şekilde insanlar sizin sisteminize giriyor veya sisteminizden düşüyor.. Buda sanırım Auranın titreşimiyle alakalı.. Daha önce görüştüğüm birisi vardı bu süreçte sistemime girdi (tekrar aradı iletişime geçti) sonra sistemimden düştü.. Evimi taşımıştım zaten seasnlar başlamadan önce.. eski evim ve mahallesinden arınmış oldum.. hayatımda enerjilerin dengesiyle nasıl oynadıysam dişil enerjim yükseldi demek ki.. Bir anda gerekçe gösterilmeden işten çıkartıldım 😅 Türkiye’nin en önde gelen medya kurumlarında basın mensbuyum. Ve pat diye hiç beklemediğim şekilde iş akdime son verildi. Hatta Betül hanım haritamda habercilik pek sana göre değil demişti.. Evren önce Betül hanımı duydu sonra enerjilerim harekete geçti sanırım :)) Toksik bir ortamla artık frekansım uyumlanmıyordu ve hayat beni pat diye çekti aldı.. Çok yüksekte bir tazminat davam var.. Sanırım bereketimin bolluğuna sebep olacak bi ani fesh 🙃” Aynı zamanda hayatımda bulunmasını istemediğim ve gene 2 aydır iletişimi kestiğim “toksik” olduğunu düşündüğüm bir şahıs (tabikide eril bir şahıs:) hayatıma işten çıkış sürecimde tekrar dahil oldu.. Çok ilginç enerjiler var hayatımda şu an.. Gelenler, gidenler.. İyi diye göründüklerimim gittiği. Kendinden toksik/karmam diye kaçtıklarımın hayatıma dahil olduğu bir süreç.. Açıkçası çok keyifli buluyorum bı süreci.. Kendime doğru bir yolculuk. Hayata karşı çok dik, güçlü, bağımsız, kendiyle bütün ve buluşmuş hissediyorum.. 🎊❤️🤍 Betül hanıma çok sevgiler ve bol dişil enerjiler 🌷🌸☺️

A.E

Ev Hanımı

“Merhaba Betül hanım, ben çok çok mutluyum, gerçekten bunu sizinle paylaşmak istedim. Allah bin kere razı olsun, çok kıymetlisiniz benim için öncelikle bunu söylemek istiyorum. Hayatıma dokunuşunuzu hiç unutmayacağım. Önceden asla bir kadın olarak bir şey yapamıyordum, bir duruşum yoktu tabiri caizse mal gibi yaşıyordum. Ama dişil enerji paketinden sonra öyle güçlü bir duruşum var ki. Geçen ay buradan yola çıkarak artık arabamı tek başıma kullanmaya başladım. Eşim olmadan çıkamazdım, onsuz yapamıyordum. Sonra bir gün karar verdim tek başıma her yere gitmeye başladım. Eşim tabi şok dönemde, kabullenmekte zorlanıyor :) hallerime bazen öfkeleniyor ama çok da şaşırıyor. O da artık kabulleniyor. Ben gerçekten çok şey başarıyorum sizden sonra, o kadar mutluyum ki… Duygularımı şu an tam dökemiyorum. Sizi çok öpüyorum kendinize çok iyi bakın. “

Z.A

Doktor

“Bugünkü seans benim için çok kıymetliydi. Bugünün en güzel hediyesi çıkan kart oldu “varoluşun hakkında net ol” işte girdiğim o 2 yıllık döngü buna eğilmememdi. Dış odaklıydım. Görünür olmak benim için önemliydi. (Haritamdaki Aslan stelyumu). Ama kendi varoluşum bunu istemiyordu. Herkesin mutlu olduğu şeylerle mutlu olmaya çalışmak, bana zarar veren insanlarla olan ilişkimi devam ettirmede ısrarcı olmak benim varoluşuma zarar veriyordu. Halbuki meditasyonda bahsettiğiniz gibi “ben bir dişil enerjiyim ve ne yöne gideceğimi biliyorum. Ben bunu bilerek doğdum. Ben kendi evrenimi yönetebilirim. Onların ne dediği önemli değil…” gerçekten de öyleydi. Kendi varoluşuma uygun yaşamamak beni mutsuz ediyordu. Oradan oraya yalpalıyordum. Şimdi dış kaynaklı değil iç kaynaklıyım. İçimdeki o bilge kadına güveniyorum. Yazarken fark ediyorum bu seansta çıkan diğer kart da “içindeki otantik kadını aktive et.” Hepsi birbiriyle ne kadar güzel bağlantılı. Her şey bitti mutlu son gökten üç elma düştü demek değil bu, bunun da farkındayım. Yine toksik insanlar, ortamlar olacak. Ama ben orada ısrarla kalmayı seçmeyeceğim. Onlara rağmen ben yolumda olmayı seçeceğim. Daha çok uzun yazabilirim farkındalıklarımı. Esas farkındalık ise içime güvenmek ve onunla birlikte bütün bunların farkında olmak. Durup görmek…Herkesin mutlu olma şekli bizim üzerimize bol ya da dar gelebilir. Ben içimi şifalandırarak, öğrenerek oluşta olarak mutlu oluyorum. Merhaba yeni ben💞🪷 Amacım görünür olmak değil de kendi yoluma merkezime odaklanmak olduğumda zaten kendiliğinden sahnedeyim bu da Aslan stelyumuma gelsin🌞😎”

Ü.A

Ev hanımı

“Betül hanım merhabalar, dişil enerji paketinizden iyi ki payını almış biri olaraktan sizlere hayatımda hangi noktalara değindiğinizi belirtmek istedim:) Kendimden o kadar emin şekilde duruyorum ki artık eşim bile şaşkın bu duruma inandığım şeyin arkasında durabiliyorum artık önceden doğru olduğunu bilsem bile korkardım bir şeylerin arkasında durmaktan ve bu durum eşimle olan iletişimize çok yansıdı tabi o benim bu kadar kendinden emin dik duruşumu gördükçe hırçınlaşıyor ama o da alışıcak 🤣 bide inanırmısınız annemle aramız iletişimimiz nasıl düzeldi kadın etrafımda pervane resmen önceden beni görmek dahi istemeyen annem yani siz düşünün. İyi ki iyi ki bu paketten yararlanmışım kesinlikle tüm kadınların faydalanması gerektiğini düşünüyorum, ve sizi seviyorum ❤️”

A.G

Eğitimci

“Eşime ne oldu bilmiyorum. Beni sabahları öperek uyandırıyor, asla öfkelenmiyor, beni önemsiyor. Oğlumla arası düzeldi. Oğlum bile anne babama ne oldu niye bu kadar anlayışlı oldu diyor. Adama hiç bir şey yapmadınız benimle çalışıyorsunuz ben hala inanamıyorum”

Ö.A

Mühendis

Selaaam Betul Hanım seanslarımız bitti ama benim farkındalıklar bitmedi😊 yani hangi birini söyleyeyim başka bir göz taktım sanki hayata bakarken.. Annem, teyzem, kızlarım.. En cok temas ettiğim kadınlarla iletişimime olumlu etki etti. Kendimi istemsizce onların meselelerinde buluyordum veya onların müdahalelerine maruz kalıyordum. Artık duracağım yeri biliyorum, bırakabiliyorum. Oldum, bitti diyemem en azından çıkış yolunu buldum sayenizde❤ En son çalışmamız yetersizlikle ilgiliydi. İçimdeki ses mükemmeliyetçiydi. Artık kendimi yeterli görüp, tatmin hissedebiliyorum. Bir şey eksik kalsa da sonraya bırakabiliyorum ki zaten eksik de görmüyorum eskiden kendime acımasızmışım. Kızımın sınıf partisi vardı. Süslü püslü giyindi, çok mu dikkat cekiyorum? öğretmenim kızar mı dedi. Yok dedim partide süslü olunur nasıl istiyorsan öyle giyin dedim. Bana geçmişte hiç denmemişti, biliyorum kızılmayacaktı da ama teşvik de edilmiyordu. Farkettim ki kadınlık çok küçükken bastırılmaya başlanıyor ve belki de çoğu zaman farkedilmeden. Sadece yasak olmaması yeterli değil, doğru yönlendirmek teşvik etmek de önemliymiş❤”