• Kategori: Danışmanlık
  • Süre: 00:45 Saatler
  • Yer:Yakınlaştırma Bağlantısı

Fiyat:18000

 

Açıklama

Yaşadığımız dünyada ve bireysel hayatlarımızda bizi en çok yoran ve en çok blokajımızın olduğu alanlardan biri biz kadınlar için dişil enerji. Çocukluğumuzda ebeveynimizle özellikle annemizle yaşadığımız ilişkide kodladığımız kadınlık algısı, erken çocukluk dönemlerinden getirdiğimiz bir çok travmatik deneyim, kök inançlar, atalarımızdan aktarılanlar, blokajlar, enerjisel olarak yolumuzu tıkayabiliyor. Ve bu da hayatımızı oldukça zorlaştırıyor. Dişil enerji yolculuğu, bu blokajları kaldırmak ve kendinizi tanımak için atacağınız en önemli adımlardan biridir. 

DİŞİL ENERJİ İÇERİK:

1.SEANS Bu seansta doğum haritanız incelenir, Ay ve Venüs’ünüzün olduğu evler, konumlar, burçlar açısından dişil enerjinizde hangi sorunlar nereden kaynaklanıyor tesbit edilir. 

 

2. SEANS Anne ile ilgili blokajlar Bu seansta kozmoenerji çalışmasına ilk kez başlanır. Başlamadan önce annenizden getirdiğiniz, kadın olma, sevilme, değer görme gibi duygu ve durumlar üzerine konuşulur blokajlar tesbit edilir ve enerji çalışması tüm çakralara uygulanır. Bu seanstan sonra Youtube’da hazırladığım size özel video ve meditasyonlara erişim izni verilir.Bach Çiçeği Remedisi gönderilir. 


3. SEANS Baba ile ilgili blokajlar Baba ile ilgili ilişki irdelenir, eril enerji blokajları tesbit edilir, kadınlığın kabulu ve eril enerjiden alma üzerine enerji çalışması yapılır. 


4. SEANS Dişil enerjinin olmazsa olmazı, bolluk ve bereket çalışması. Bolluk ve bereketinizi kısıtlayan blokajların dönüştürüldüğü ve bu konuda ev ödevlerinin verildiği seanstır.Yoga videolarına erişim izni verilir. 


5. SEANS Cinsellik Cinsellik ile ilgili algınız tesbit edilir. Cinsellike ilgili yanlış kodlamalarınız tesbit edilir. Kozmoenerji ile çalışılır. Cinsellikle ilgili verilen ev ödevleri yapılır. Öz Değer videoları erişime açılır


6. SEANS Aşk Sevgi ve aşk ile ilgili blokajlarınız tesbit edilir. Aile klanınızda varsa bu durumla ilgili hikayeler alınır ve sonrasında kozmoenerji ile çakralarınızdaki ilgili konu ile ilgili blokajlarınız dönüştürülür.  


7. SEANS Anne ile toksik bağın kesilmesi Dişil enerjinin özgürce hareket edebilmesi için,anne ile sınır anlaşması ve toksik bağ kesilmesi çalışması yapılır. 


8. SEANS Kadınlık organları ve beden algısı üzerine çalışma yapılır. Bedeninizle ilgili negatif kodlanmışlıklar dönüştürülür. 


9. SEANS EMDR uygulaması


10. SEANS EMDR uygulaması

 

Bu paket 10 seanstır,beraberinde dişil enerji videoları meditasyonları yoga programlarını da satın almış olursunuz. Videolara seanslar bittikten sonra 4 ay daha erişim izniniz vardır. Pakete, dolunay, yeni ay ve tutulmalarda yapacağınız kadim ritüeller de dahildir. Paketi satın almadan önce bize whatsap üzerinden ulaşmanız gerekiyor.Göndereceğimiz soruları cevapladıktan sonra ödeme yapılır. Kredi kartı ile yapılan ödemeler için shopier ya da bankanız üzerinden taksitlendirebilirsiniz.


Türkiye'de yaşayanlar için katılım ücret: 18.000 tl.

Yurt Dışı için: 680Usd

Kredi kartı ile ödeme imkanı bulunur.

Görüşmeler online yapılır.

Ücret toplam içerik için geçerlidir

Sadece 8 danışan alınmaktır. Çalışmalar bireyseldir.

Katılmak için sitemizden iletişim bölümünden iletişim formunu doldurunuz.